Новини за темою: Міненерго

Норвегія оголосила про додатковий внесок у розмірі 100 млн норвезьких крон  (близько 10 млн доларів США) на відновлення захисного Нового безпечного конфайнменту Чорнобильської АЕС, пошкодженого внаслідок атаки російського дрона.

Вранці 4 червня війська РФ атакували автомобіль енергетиків на Сумщині.

За даними Міненерго, після російської атаки вночі 2 червня є знеструмлені споживачі у Києві та ще семи областях.

За даними Міненерго, частина споживачів у кількох областях залишилась без електропостачання. Причина – російські обстріли та негода.

За даними Міненерго, в Україні зафіксовані знеструмлення у кількох областях. Причина – російські атаки та негода.

Міністр енергетики Денис Шмигаль заявив, що цього року Україна планує ввести в роботу 1,5 ГВт нової розподіленої газової генерації – це стільки ж, скільки ввели за весь час повномасштабної війни.

Міжнародні донори погодили 30 млн євро на відновлення нового безпечного конфайменту Чорнобильської АЕС. Кошти скерують на підготовку інженерних рішень та закупівлю необхідного обладнання.

За повідомленням Міненерго, через російські атаки без світла частина споживачів у чотирьох областях.

Через російські атаки по енергетичній інфраструктурі без електропостачання залишилась частина споживачів у чотирьох українських областях.

За повідомленням Міненерго, унаслідок російських атак 13 березня є знеструмлені споживачі у шести областях.