Такер Карлсон взяв інтерв’ю в ідеолога «русского мира» Олександра Дугіна

Джерело: Такер Карлсон у соцмережі X

Американський телеведучий Такер Карлсон продовжує брати інтерв’ю у росіян. Цього разу він поспілкувався з Олександром Дугіним – російським філософом та одним із головних ідеологів “русского мира”.

Карлсон опублікував інтерв’ю з Дугіним уночі 30 квітня, однак записане воно було ще у лютому, коли журналіст відправився до Москви брати інтерв’ю у Володимира Путіна.

“Олександр Дугін – найвідоміший політичний філософ Росії. Його ідеї вважаються такими небезпечними, що український уряд вбив його доньку, а Amazon не продає його книги. Ми поговорили з ним у Москві”, – написав Карлсон.

В опублікованому інтерв’ю Дугін розповів Карлсону, що після розпаду СРСР у світі залишилась лише одна ідеологія – лібералізм, який він описав як “звільнення індивіда від будь-якої колективної ідентичності”.

“Раніше демократія означала правління більшості, а тепер йдеться про правління меншин. Це те, що відбувається зараз у західних країнах”, – стверджує Дугін.

Варто зауважити, що журналіст не ставив Дугіну прямих питань щодо російсько-української війни.

ДОВІДКА: Олександр Дугін – російський філософ, політолог, ідеолог “русского мира”, неоєвразійства. Закликав до захоплення та повного контролю над Україною.

У серпні 2022 року у Підмосков’ї на Можайському шосе в районі селища Великі Вязьми вибухнув автомобіль Land Cruiser Prado, в салоні якого перебувала донька Дугіна — Дар’я. Вона загинула на місці.

Соратник Дугіна Петро Лундстерм повідомив, що в автомобілі мав бути сам Дугін — вони збиралися разом повертатися із російського пропагандистського фестивалю. У загибелі Дугіної звинуватили українські спецслужби.

У червні 2023 року СБУ оголосила підозру Олександру Дугіну через посягання на територіальну цілісність України та заклики до геноциду.

14 липня відзначається Міжнародний день небінарних людей та День обізнаності про акул. За церковним календарем вшановують пам’ять святого апостола Акили.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.