Тарантіно передумав знімати фільм «Кінокритик», який мав бути останнім у його кар’єрі – ЗМІ

Джерело: deadline

Квентін Тарантіно передумав знімати фільм “Кінокритик”, який повинен був стати останнім, десятим фільмом у його режисерській кар’єрі.

Раніше повідомлялось, що Тарантіно планує зняти у головній ролі “Кінокритика” Бреда Пітта. Також були слухи, що у фільмі зіграє чимало акторів з його попередніх фільмів.

Знімати останній фільм Тарантіно готувалась компанія Sony, однак режисер раптово вирішив змінити сценарій, через що виробництво картини відклали.

Відмова від “Кінокритика” є великою неочікуваністю для його шанувальників, як і тоді, коли багато років тому Тарантіно відмовився знімати “Мерзенну вісімку” після того, як чорновий варіант сценарію хтось “злив” в інтернет. Однак отримавши багато схвальних відгуків, Тарантіно все ж зняв фільм.

Щодо “Кінокритика”, то, повідомили джерела, Тарантіно просто передумав його знімати. Близькі до режисера джерела розповіли, що він повернувся до роздумів, яким фільмом завершити свою кар’єру.

У “Кінокритику” повинно було розповідатись про чоловіка, який писав рецензії на фільми у порнографічних журналах у 1977 році у Каліфорнії.

Сам Тарантіно розповідав, що на такий сценарій його надихнула історія з його життя, коли в одному з порнографічних журналів він прочитав статтю критика, яка здалась йому “уїдливою та розумною”.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.