Телеграм використовують як «підпільні ринки даних» злочинні групи Південно-Східної Азії

Джерело: Reuters

Згідно зі звітом Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC), впливові злочинні угруповання в Південно-Східній Азії активно використовують месенджер Telegram для здійснення широкомасштабної незаконної діяльності.

За даними UNODC, у Telegram потрапляють зламані дані, зокрема дані кредитних карток, паролі та історії переглядів в браузері, які відкрито продаються на каналах із мінімальною незначною модерацією.

Окрім того, в месенджері активно поширюються інструменти, які використовуються для кіберзлочинності, в тому числі так звані підробні зображення (deepfake), які використовують для шахрайства, і шкідливе ПЗ для викрадення даних, а неліцензійні криптовалютні біржі пропонують послуги з відмивання грошей.

Зазначається, що існують “переконливі докази того, що підпільні ринки даних переміщуються в Telegram, а продавці активно шукають можливість працювати з транснаціональними організованими злочинними угрупованнями, які знаходяться в Південно-Східній Азії”.

Як йдеться у звіті, Південно-Східна Азія стала головним центром індустрії, яка використовує шахрайські схеми, націлені на жертв по всьому світу і приносить від 27,4 до 36,5 мільярда доларів щорічно. Багато з них є китайськими синдикатами, які працюють з укріплених центрів, укомплектованих працівниками, які стали жертвами торгівлі людьми.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.