Телеведуча BBC показала середній палець в прямому ефірі

Джерело: LADbible

Ведуча новин ВВС Маріам Моширі показала середній палець у прямому ефірі.

На початку відео ведуча продемонструвала середній палець, проте швидко його прибрала і сказала: “наживо з Лондона, це новини BBC”.

Згодом на своїй сторінці в соцмережі Х Моширі пояснила, що у такий спосіб давала зворотний відлік часу до прямого ефіру.

“Привіт усім, учора на самому початку ефіру ми з командою трохи жартували між собою. Поки режисер давав мені зворотний відлік, я вдавала, ніби рахую від 10 до 0, показуючи цифри на пальцях. Тобто показуючи від десяти пальців до одного. Коли ми дійшли до одиниці, я жартома розвернула руку з піднятим пальцем, не усвідомлюючи, що це потрапить в об’єктив”, – йдеться в дописі.

Водночас телеведуча наголосила, що то був особистий жарт з-поміж членів команди, і вона шкодує, що він опинився в ефірі.

“Я цього не планувала й перепрошую, якщо образила чи засмутила когось. Я не “показувала середній палець” глядачам – та й нікому насправді. Це був дурний жарт, адресований невеличкій групі моїх колег”, – запевнила вона.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.