Терехов попередив про найскладнішу зиму для Харкова за роки війни

Джерело: Ігор Терехов/Telegram

Міський голова Ігор Терехов заявив, що через останні російські атаки, які знищили дві трансформаторні підстанції, Харків очікує найважча зима за роки повномасштабної війни. Водночас електропостачання вдалося відновити для більшості мешканців завдяки безперервній роботі енергетиків та комунальників.

За останні дні ворог знищив дві трансформаторні підстанції, які живили наше місто. Це серйозний удар по потужностях АТ “Харківобленерго”. І, дивлячись на динаміку атак, уже зрозуміло, що прийдешня зима буде найважчою для Харкова за всі роки війни, – зазначив Терехов.

Втім, додав мер, якщо ще вночі без електроенергії залишалися близько 22 тис. абонентів, то вже зараз – близько 3,5 тис. За його словами, такої динаміки вдалося досягти завдяки цілодобовій і злагодженій роботі енергетиків “Обленерго” та комунальних служб Харкова, котрі об’єднали зусилля заради забезпечення усіх харків’ян стабільним електропостачанням та комунальними послугами.

Так, є можливості міста, є ресурси “Обленерго”, є потужності загальної енергосистеми країни – але вони обмежені. І треба дивитися правді в очі: Росія не припинить спроб терору, вона намагатиметься й далі позбавити наших людей життя, занурити їх у холод і темряву. І будь-якої миті може статися новий удар по критичній інфраструктурі, який за секунди здатен зруйнувати те, що ми створювали й відновлювали місяцями. І такі ситуації, на жаль, уже траплялися не один раз у минулому і трапляються зараз. Тому треба завжди бути готовими до всього, – наголосив Терехов.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.

Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.

Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.

22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.