Трамп заявив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента для участі у виборах

Джерело: The Hill

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

На запитання журналістів стосовно того, чи має він таку кандидатуру, Трамп відповів: “У моїй голові – так”.

Утім, як зазначається, про його рішення щодо потенційного кандидата поки що невідомо нікому.

На запитання, чи відомо про це самому кандидату, Трамп відповів: “Ні, ніхто не знає”.

За словами експрезидента, він може оголосити про свій вибір на Національному з’їзді Республіканської партії в липні.

За даними джерел видання, головними претендентами на цю посаду є губернатор Північної Дакоти Даг Бургум та сенатори-республіканці Джеймс Девід Венс і Марко Рубіо.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.