У 12 областях України та Києві запровадили аварійні відключення – «Укренерго»
Джерело: Укренерго
В “Укренерго” повідомили про запровадження аварійних відключень електроенергії у дванадцяти областях України та Києві.
У зв’язку з перевищенням лімітів споживання “Укренерго” вимушене застосувати аварійні відключення для побутових та промислових споживачів в таких областях: Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, м.Київ та Київська область, Кіровоградська, Одеська, Рівненська, Харківська
Зауважується, що можливі перерви в енергопостачанні об’єктів критичної інфраструктури.
Аварійні відключення будуть скасовані після входження областей у визначені для них ліміти споживання, надалі будуть діяти графіки погодинних відключень.
- У НЕК “Укренерго” повідомили, що 7 червня графіки погодинних відключень електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Також не виключається застосування аварійних відключень у разі перевищення лімітів.
- 4 червня Кудрицький розповів про причини погіршення ситуації в українській енергосистемі, зазначивши, що це сукупність низки факторів.
- Уряд під час засідання 24 травня затвердив постанову, яка зобов’язує обленерго забезпечити рівномірну та справедливу черговість відключень електроенергії для споживачів.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.