У 400 відділеннях Укрпошти запрацюють комірки швидкої видачі посилок
Джерело: Укрпошта .
Укрпошта впроваджує у відділеннях новий формат отримання посилок – через спеціальні комірки швидкої видачі. Завдяки цьому частину відправлень клієнти зможуть забирати самостійно, без очікування в загальній черзі до оператора.
Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський пояснив, що компанія прагне розділити потоки клієнтів: тих, хто приходить лише за посилкою, і тих, кому потрібні інші послуги.
“Ми давно шукали спосіб розвести потоки клієнтів: тих, хто приходить лише по посилку, і тих, хто користується іншими сервісами – від комунальних платежів до міжнародних поштових переказів. Тести ще тривають, але вже зараз видно: отримати посилку в Укрпошті без черги можна”, – прокоментував Смілянський.
Попередньо, сервіс працюватиме за заступним принципом: після прибуття посилки клієнт отримує SMS із кодом доступу, відкриває потрібну комірку у відділенні та забирає відправлення. Частину посилок компанія автоматично спрямовуватиме саме на такий формат видачі.
На відміну від звичайних поштоматів, нові комірки встановлюють безпосередньо всередині відділень Укрпошти. Вони будуть доступні у години роботи конкретного відділення. При цьому традиційне обслуговування через оператора також залишиться.
На першому етапі комірки швидкої видачі мають запрацювати у 400 відділеннях. Передусім ідеться про міста-мільйонники та обласні центри. У Києві та Київській області пілотний проєкт уже стартував – там встановили перші 120 комірок.
Запуск нового формату є частиною ширшого оновлення сервісів Укрпошти. Після автоматизації сортувальних процесів і створення інфраструктури з потенційною потужністю до 3 млн відправлень на добу, Укрпошта “поступово змінює й спосіб взаємодії з клієнтами”.
Окрім комірок у відділеннях, Укрпошта розвиває мережу поштоматів, партнерські точки видачі та інші формати отримання посилок. У компанії розраховують, що це допоможе пришвидшити обслуговування та зробити отримання відправлень зручнішим.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.
Військові М’янми відповідальні за загибель щонайменше 702 цивільних протягом шести місяців виборчого періоду. Новий звіт ООН описує різке погіршення ситуації з правами людини в М’янмі на тлі контрольованих військовими виборів. Найбільшим джерелом руйнувань і жертв, за оцінкою організації, залишаються авіаудари.
Федеральний суд у Вашингтоні заблокував адміністрації Дональда Трампа використання оновленої імміграційної бази SAVE для перевірки виборчих списків штатів. Правозахисники попереджали, що така система може помилково позбавити права голосу законних виборців.
Верховний суд Іспанії засудив колишнього міністра транспорту Хосе Луїса Абалоса до 24 років ув’язнення у справі про корупцію під час закупівлі масок у пандемію COVID-19. Його колишній помічник Кольдо Гарсія отримав 19 років.