У Австрії в борделі вбили трьох жінок

Джерело: Sky News

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Свідок виявив сліди крові біля будівлі і сповістив поліцію.

За словами речника поліції Філіпа Хасслінгера, жінки були знайдені з “порізами та ножовими ранами”. Поліція затримала 27-річного шукача притулку з Афганістану неподалік від борделю. Він мав при собі ніж, яким, ймовірно, здійснив напад на жінок.

Поліціянти допитають чоловіка та жінку в борделі, яка була свідком злочину.

Особи трьох жертв залишаються невідомими.

За даними синоптиків у четвер, 25 квітня, у низці областей йтимуть дощі.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.