У Башкортостані спалили прапор Російської імперії

Джерело: росЗМІ

У Башкортостані, який є республікою РФ, спалили прапор Російської імперії, що стало черговим епізодом конфлікту довкола прапорів у республіці.

Раніше підлітки сфотографувалися з імперським прапором, однак, після тиску з боку башкирських націоналістів перепросили на відео башкирською мовою, пояснивши, що не знали значення цього символу. Згодом вони зробили нове фото, але вже з башкирським прапором.

Ця ситуація викликала резонанс в інтернеті. Російські шовіністи зажадали покарати тих, хто змусив просити вибачення башкирських “манкуртів”. Організатора вибачень знайшли і змусили записати ще одне відео — цього разу з провладних позицій.

До справи долучився голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, який вимагав порушити кримінальну справу проти тих, хто нібито примушував підлітків вибачатися. На думку Слідчого комітету РФ, за цим могли стояти прихильники націоналістичної організації “Башкорт”.

Згодом конфлікт отримав новий розвиток: в інтернеті з’явилося ще одне фото тих самих підлітків — тепер знову з імперським прапором. Як стверджується, їх до цього змусив учасник війни проти України.

Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.