У Білорусі будують новий табір для «вагнерівців» – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

На території Білорусі, поблизу кордону з Україною, будують нове наметове містечко для розміщення близько тисячі найманців ПВК “Вагнер”.

“За інформацією підпілля, на кордоні з Україною, в населеному пункті Зябровка у Республіці Білорусь, будується новий табір для найманців ПВК “Вагнер.” Надалі планується їх застосування для імітації підривної діяльності на кордоні з Чернігівською областю”, – розповіли у ЦНС.

Водночас зберігається висока ймовірність застосування “вагнерівців” для імітації діяльності у межах підтримки інформаційної операції РФ та РБ щодо тиску на країни Європи.

За даними ЦНС, мета такої кампанії – змусити країни Європи зменшити підтримку України.

“На первинному етапі в межах такої інформаційної операції відбувається імітація розгортання таборів ПВК “Вагнер” та вкиду в інформаційне поле наративів, що найманці готові йти на країни ЄС”, – зазначили у ЦНС.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.