У британській розвідці вказали на ще один факт ймовірного відсторонення російського генерала Суровікіна

Джерело: Twitter міноборони Великої Британії

У британській розвідці вказали на ще один факт ймовірного відсторонення головнокомандувача ВКС РФ генерала Сергія Суровікіна після заколоту Євгена Пригожина у Росії 24 червня.

Фахівці зауважили, що 10 липня начальник Генштабу РФ генерал Валерій Герасимов вперше виступив на телебаченні після невдалого заколоту Пригожина.

Під час виступу він спілкувався через відеозв’язок з начальником штабу ВКС РФ генерал-полковником Віктором Афзаловим. У розвідці додали, що Афзалов обіймає свою посаду понад 4 роки, проте це, мабуть, його перша публічна поява з Герасимовим.

Фахівці додали, що Афзалов є заступником Суровікіна. Той факт, що Кремль намагається популяризувати Афзалова на тлі зникнення Суровікіна додатково свідчить про те, що Суровікіна, імовірно, відсторонили після заколоту.

ДОВІДКА: про затримання Суровікіна першим 29 червня повідомило The Moscow Times з посиланням на свої джерела.

Згодом офіційні особи США, посилаючись на перші звіти розвідки, повідомили, що російська влада, схоже, затримала високопоставленого генерала Сергія Суровікіна за підозрою в тому, що він брав участь або знав про планування невдалого заколоту ПВК “Вагнер”.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.

В міністерстві закордонних справ Великої Британії сьогодні, 6 грудня, оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво, який посилить кібербезпеку України.

У США затримали та арештували 17-річну Девонту Лінч, яка наприкінці листопада разом зі спільником підійшли до агента ФБР і, погрожуючи йому пістолетом, викрали автівку.