У Черкасах попрощалися з військовим Олегом Миколенком, син якого просив надати кошти ЗСУ

Джерело: місцеве видання “ВиЧЕрпно

30 жовтня у Черкасах відбулася церемонія прощання з загиблим військовим Олегом Миколенком. Історія з його сином, який просив владу виділити кошти на ЗСУ, розлетілася у мережі.

Миколенко був водієм польової лазні взводу матеріально-технічного взводу 1 стрілецького батальйону. Героя в останню путь проводжали рідні, друзі та побратими.

Фото: ВиЧЕрпно

Зазначимо, що 21 жовтня його син вийшов на мітинг до Черкаської міської ради із плакатом “Мій тато в армії, а я прошу гроші на ЗСУ”.

Його батько відповів на пост “Мій синочок, пишаюся тобою”, але через два дні чоловік загинув внаслідок обстрілу з міномета росіян. Це сталося в районі населеного пункту Міньківка Бахмутського району Донецької області.

Джерело: Instagram

У загиблого залишилися дружина, двоє синів — 9 та 12 років.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.