У Чернігівській області через аварію в мережі знеструмлені 90% абонентів

Джерело: АТ “Чернігівобленерго”

Внаслідок системної аварії в мережі в Чернігівській області знеструмлено 90% абонентів.

Як вказують енергетики, аварія сталась о 14:12.

“Просимо зберігати спокій і терпіння. Енергетики працюють”, – наголошує “Чернігівобленерго”.

За повідомленням Міністерства енергетики, через російські обстріли станом на ранок знеструмлено споживачів у чотирьох областях. Так, без світла залишились абоненти на Вінниччині, Донеччині, Дніпропетровщині та Одещині.

У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.

Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.

Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.

Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.