У Чернівецькій області цивільні напали на представника ТЦК й він вистрілив у землю

Джерело: Чернівецький обласний ТЦК та СП

У селі Чорногузи Чернівецької області військовослужбовець Територіального центру комплектування та соціальної підтримки стріляв у землю, відбиваючись від нападу групи цивільних осіб.

Відомо, що сьогодні, 20 квітня, працівник Вижницького районного ТЦК здійснював заходи оповіщення, тобто вручав повістки військовозобов’язаним. За даними ТЦК та СП, група цивільних скоїла напад на нього й він вистрілив у землю з метою захисту.

“Транспортний засіб представника ТЦК та СП було заблоковано, а до нього самого застосовано силу та погрози. Військовослужбовець з метою захисту свого життя та здоров’я, здійснив постріли в землю, в результаті чого ніхто не постраждав. На місце події ним було викликано представників поліції”, – йдеться в повідомленні ТЦК.

У ТЦК заявили, що з’ясовують всі обставини інциденту та сподіваються на “відповідне реагування правоохоронних органів”.

У відомстві також наголосили, що ухилення та будь-яке перешкоджання роботі військовослужбовців ТЦК та СП карається позбавленням волі терміном від 5 до 8 років.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.