У Чорному морі росіяни утримують один носій крилатих ракет «Калібр» – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ

Станом на ранок 14 жовтня у Чорному морі на бойовому чергуванні російські окупанти утримують 7 кораблів, зокрема один носій крилатих ракет “Калібр”.

Тим часом, в Азовському морі – один ворожий корабель, ракетоносії відсутні.

Зокрема, у Середземному морі знаходиться 4 ворожих кораблі, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:

  • до Азовського моря – 37 суден, з них 3 рухалось з протоки Босфор;
  • до Чорного моря – 23 судна, з них 4 продовжило рух у напрямку протоки Босфор.

У ВМС ЗСУ зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.