У Чилі виявили мумії, що на дві тисячі років старші за єгипетські

Джерело: CBS News

У Чилі археологи знайшли мумії, які на дві тисячі років старші від єгипетських.

Як розповіли у виданні, мумії з чилійської пустелі Атакама існують довше, ніж муміфіковані фараони Єгипту та їхні розкішні гробниці. Утім, руйнівний вплив часу, людський розвиток та зміни клімату ставлять ці реліквії під загрозу.

За словами професора Університету Тарапаки Бернандо Арріаса, чилійська пустеля Атакама колись була домом для народу чинкорро, яке почало муміфікувати померлих 5 тисяч років тому.

У пустелі збереглися муміфіковані рештки та інші підказки того, як жило тодішнє населення.

Як розповіли археологи, муміфіковані тіла були прикриті очеретяними ковдрами, глиняними масками, людським волоссям тощо.

Зазначається, що хоча ЮНЕСКО оголосила цей регіон об’єктом Світової спадщини, значна частина решток досі не розкопана й може пропасти під дією змін клімату.

Принцеса Уельська вдруге з’явиться на публіці після оголошення діагнозу щодо раку. Зокрема, Кейт Міддлтон відвідає фінал Вімблдону в неділю, 14 липня.

У Словаччині щонайменше 15 осіб постраждали через обвал сцени та великого намету на музичному фестивалі Pohoda, що відбувався у місті Тренчин неподалік від кордону з Чехією. Причиною інциденту стала негода з сильним вітром та грозою.

Замах на життя кандидата у президенти США Дональда Трампа став найважливішим моментом у політиці Сполучених Штатів за останні десятиліття. Історія говорить, що Трамп повернеться до Білого дому.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

У Києві на озері по вулиці Самійла Кішки в суботу, 13 липня, загинули дві людини.