У Чилі затримали підозрюваних у підпалі лісу, через який загинули понад 100 людей

Джерело: Bloomberg

Правоохоронці Чилі затримали двох підозрюваних у підпалі лісу в лютому цього року, що призвело до загибелі понад 100 людей.

За даними агентства, один із підозрюваних є колишнім працівником чилійського офісу, відповідального за політику щодо лісів.

Тоді як інший затриманий – пожежник.

Під час судового засідання з обрання запобіжного заходу прокурори регіону Вальпараїсо заявили, що знайшли пристрій, який використовувався для підпалу, в кімнаті одного із затриманих.

Також стало відомо, що один із затриманих причетний до шістьох попередніх пожеж, які завдали шкоди заповіднику Пеньюелас.

Зазначається, що в лютому пожежа в лісі в регіоні Вальпараїсо стала найбільшою катастрофою в країні після потужного землетрусу в 2010 році, коли загинуло понад 100 людей і постраждало ще 16 000 осіб.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.