У DeepState повідомили про загострення ситуації на Донеччині

Джерело: DeepState

На південному заході Донецької області ситуація ускладнюється, нині Сили оборони мусять здійснювати тактичний відступ під тиском російських військ.

Росіяни активно штурмують позиції, застосовуючи великі піхотні підрозділи.

На ділянці вже колишньої ТГр “Вугледар” продовжує стрімко сипатися оборона, а ворог має значні успіхи в просуванні. Починаючи від Олексіївки і аж до Зеленого Поля противник здійснює постійні штурмові дії, залучаючи велику кількість піхоти. На уточненні перебувають населені пункти Олексіївка та Багатир, – пояснили аналітики.

Також противник активно здійснює тиск із Запоріжжя в напрямку Зірки. Тисне в районі Комара і активно заводить туди піхоту, щоб спробувати забрати село повністю і закріпитися в ньому. Здійснюються постійні штурмові дії по відтинку Шевченко-Вільне Поле-Новосілка.

Неприємним є той факт, що ТРг “Вугледар” виділився дуже частими подачами неправдивих доповідей, вказуючи “утримання” якогось населеного пункту чи просто окремих позицій. Але від цього ситуація не стає кращою, – додали у DeepState.

Аналітики зазначають, що найближче оновлення мапи фронту може свідчити про суттєві зміни не на користь України.

Раніше стало відомо, що російська армія окупувала Андріївку та Костянтинопіль Волноваського району на Донеччині. Також росіяни просунулися поблизу населених пунктів Дніпроенергія та Шевченко за кілька кілометрів від адміністративного кордону з Дніпропетровською областю.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.