У Держкомтелерадіо визначили лауреатів премії імені В’ячеслава Чорновола за 2023 рік

Джерело: Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Сьогодні,12 жовтня, відбулось засідання комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, на якому визначено лауреатів премії.

Після обговорення поданих на конкурс робіт члени комітету одностайно ухвалили рішення про присудження цього року премії авторам книги “Україна: журналісти на передовій” – заступниці голови Київської організації НСЖУ Аллі Малієнко, завідувачу кафедри соціальної комунікації Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка Юрію Бондарю, кандидату філологічних наук, доценту кафедри медіакомунікацій та комунікативних технологій Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка Анатолію Яковцю.

Зображення: Держкомтелерадіо

Книга вийшла у видавничому домі журналу “Пам’ятки України” у 2023 році.

Видання розповідає про журналістів, які з початку повномасштабної російської агресії боронять Україну як в інформаційному просторі, так і на полі бою.

Книга містить журналістські матеріали, створені в різних жанрах. Окремий розділ складають матеріали, в яких вшановано пам’ять загиблих журналістів.

Книгу розраховано на фахівців інформаційної сфери, професіональних журналістів і тих, хто хоче опанувати цю професію, а також на широке коло читачів.

До конкурсного відбору на здобуття премії цього року було подано 17 робіт.

Зазначимо, що премію імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики засновано Держкомтелерадіо і присуджується щороку до дня народження В’ячеслава Чорновола – 24 грудня у розмірі 20 000 гривень.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.