У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик

Джерело: “Інформатор”

У лікарні Дніпра помер 6-річний хлопчик від поліорганної недостатності та шокового стану, які розвинулися після вживання полуниці.

За даними видання, 9 квітня у Павлограді 6-річний хлопчик з’їв полуницю. Після цього йому стало зле. Зокрема дитина скаржилася на діарею, високу температуру та висип.

Невдовзі почала розвиватись поліорганна недостатність, також був шоковий стан.

10 квітня його доставили до лікарні у Павлограді, а після цього – до лікарні у Дніпрі.

Сьогодні вранці, 11 квітня, хлопчик помер.

Росія нарощує експорт сирої нафти на тлі українських ударів по нафтопереробній інфраструктурі, котрі суттєво знижують внутрішні можливості переробки.

Україна за пів року виконала лише 15% плану реформ у сфері верховенства права та боротьби з корупцією, який сама погодила з ЄС. Експерти попереджають, що без швидкого прогресу Київ може створити собі серйозні перешкоди на шляху до членства.

У США розпочалося клінічне випробування генної терапії, яка має перевірити можливість часткового “омолодження” старих клітин для лікування глаукоми. Перший учасник уже отримав експериментальне лікування, повідомила біотехнологічна компанія Life Biosciences з Бостона.

В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.

Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.