У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик

Джерело: “Інформатор”

У лікарні Дніпра помер 6-річний хлопчик від поліорганної недостатності та шокового стану, які розвинулися після вживання полуниці.

За даними видання, 9 квітня у Павлограді 6-річний хлопчик з’їв полуницю. Після цього йому стало зле. Зокрема дитина скаржилася на діарею, високу температуру та висип.

Невдовзі почала розвиватись поліорганна недостатність, також був шоковий стан.

10 квітня його доставили до лікарні у Павлограді, а після цього – до лікарні у Дніпрі.

Сьогодні вранці, 11 квітня, хлопчик помер.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.