У Дніпрі судитимуть хірурга, який залишив у тілі пацієнтки серветку
Джерело: Дніпропетровська обласна прокуратура
До суду направили обвинувальний акт стосовно хірурга-онколога з Дніпропетровщини, який залишив у тілі пацієнтки хірургічну серветку.
За даними слідства, у січні 2023 року в одному з медичних центрів області обвинувачений провів планову операцію з видалення пухлини.
Після виписки жінка неодноразово зверталася до лікаря зі скаргами на погіршення самопочуття та підвищення температури тіла. Втім медик запевняв, що це наслідки післяопераційного загоєння.
У квітні 2023 року під час ультразвукового дослідження у пацієнтки виявили сторонній предмет – хірургічну серветку в зоні проведеної операції.
Експертиза встановила прямий причинно-наслідковий зв’язок між лікарською помилкою та заподіянням потерпілій тяжких наслідків для здоров’я. Хірургу-онкологу інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 140 КК України).
- Приморська окружна прокуратура Одеси скерувала до суду справу стосовно лікаря-інфекціоніста. Його звинувачують у смерті 18-річного курсанта.
- Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо 50-річного пластичного хірурга однієї з приватних клінік Києва, який проводив пацієнтці операцію з імплантації сідниць, під час якої вона померла.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності