У Дніпрі судитимуть хірурга, який залишив у тілі пацієнтки серветку

Джерело: Дніпропетровська обласна прокуратура

До суду направили обвинувальний акт стосовно хірурга-онколога з Дніпропетровщини, який залишив у тілі пацієнтки хірургічну серветку.

За даними слідства, у січні 2023 року в одному з медичних центрів області обвинувачений провів планову операцію з видалення пухлини.

Після виписки жінка неодноразово зверталася до лікаря зі скаргами на погіршення самопочуття та підвищення температури тіла. Втім медик запевняв, що це наслідки післяопераційного загоєння.

У квітні 2023 року під час ультразвукового дослідження у пацієнтки виявили сторонній предмет – хірургічну серветку в зоні проведеної операції.

Експертиза встановила прямий причинно-наслідковий зв’язок між лікарською помилкою та заподіянням потерпілій тяжких наслідків для здоров’я. Хірургу-онкологу інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 140 КК України).

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності