У Донецькій області під обстріл потрапила знімальна група «Радіо Свобода»

Джерело: керівниця київського бюро “Радіо Свобода” Наталія Седлецька

У Донецькій області під ракетний обстріл потрапила знімальна група “Радіо Свобода”.

Інцидент трапився 30 серпня.

“Це трапилось під час роботи знімальної групи у складі журналісток Євгенії Китаївої та Анни Кудрявцевої, а також водія Володимира Явнюка. На щастя, усі троє цілі!! Лише сильно пошкоджене авто”, — підкреслила Седлецька.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.