У дружини Башара Асада – тяжка форма лейкемії – The Telegraph
Джерело: The Telegraph
Дружина поваленого сирійського президента Башара Асада Асма має тяжку форму лейкемії, лікарі дають їй 50% шансів на виживання.
Як розповіли у виданні, Асма Асад перебуває в ізоляції, аби не допустити інфікування: вона не може перебувати в одній кімнаті з іншими.
Про неї піклувався її батько, Фаваз Ахрас, авторитетний кардіолог із лондонської Харлі-стріт – спочатку в Об’єднаних Арабських Еміратах, а потім у Москві.
Згідно з повідомленням, у травні цього року Асад поінформував, що у тодішньої першої леді діагностували гострий мієлоїдний лейкоз, агресивний рак кісткового мозку і крові. Крім цього, раніше вона лікувалася від раку молочної залози, оголосивши про повне одужання у серпні 2019 року.
Вважається, що лейкемія знову повернулася після періоду ремісії, йдеться у матеріалі.
“Асма помирає. Вона не може перебувати з кимось в одній кімнаті (через свій стан – ред.)”, – сказало джерело, яке безпосередньо спілкувалося із представником родини Асада впродовж останніх тижнів.
За словами іншого джерела, яке контактувало із родиною у Москві, впродовж останніх тижнів стан Асми Асад оцінювався як “50/50”.
- Дружина колишнього президента Сирії Башара Асада, Асма Асад, висловила бажання розлучитися з чоловіком і виїхати з Росії, де їхня родина знайшла притулок після повалення режиму.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.