У Facebook та Instagram близько 100 тисяч дітей щодня зазнають домагань — звіт Meta

Джерело: The Wall Street Journal

У внутрішній презентації Meta оцінила кількість щоденних випадків сексуального домагання до дітей на платформах Facebook та Instagram – близько 100 000.

У документі 2021 року вказано, що алгоритм “Люди, яких ви можете знати” (PMYK) на Facebook визначено як основний чинник взаємодії дітей із потенційними переслідувачами.

Коли співробітники повідомили про це керівникам Meta, їхні рекомендації щодо внесення змін в алгоритм, як повідомляється, було відхилено. Ці зміни спрямовувалися на припинення рекомендацій дорослих неповнолітнім.

За словами одного зі співробітників, ця функція стала причиною 75% неприйнятних контактів між дорослими та неповнолітніми.

Ситуація стає особливо гострою для Instagram, де, за даними внутрішньої записки 2020 року, “сексуальні розмови” були у 38 разів поширеніші, ніж у Facebook Messenger у США.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.