У Флориді 3-річний хлопчик за кермом гольф-кару збив насмерть 7-річну дитину

Джерело: CNN

Відповідно до пресрелізу дорожньо-транспортної служби Флориди, в понеділок, 17 липня вдень у Форт-Маєрсі, штат Флорида, 3-річний хлопчик за кермом автомобіля для гольфу збив 7-річну дитину і вона померла.

3-річна дитина на машині для гольфу наближалася до повороту біля будинку на приватній території та передньою частиною машини вдарила 7-річну дитину, яка стояла у дворі.

Фото: WSVN

Старша дитина була доставлена в лікарню, де згодом констатували смерть. 3-річний хлопчик не постраждав.

Занепокоєння щодо неповнолітніх, які керують машинами для гольфу у Флориді, нещодавно спонукало до ухвалення нового закону штату. Усі молодші 18 років незабаром повинні будуть мати дозвіл або водійські права на водіння автомобіля для гольфу.

Законопроєкт був підписаний губернатором Роном ДеСантісом і набуває чинності 1 жовтня.

У ньому не вказано вік, коли неповнолітні мають право почати керувати візком для гольфу, але вказано, що всі неповнолітні повинні мати дозвіл або водійське посвідчення, щоб легально керувати машиною для гольфу у Флориді. Водії у Флориді повинні бути не менше 15 років і мати згоду батьків, щоб отримати дозвіл.

За даними Американської академії педіатрії, щороку понад 6500 дітей страждають від машин для гольфу. Більша частина постраждалих – діти до 12 років.

Урядовий посадовець Парагваю Арнальдо Чаморро був звільнений після того, як з’ясувалося, що він підписав так звану декларацію про взаєморозуміння з представниками вигаданої країни.

Президент Володимир Зеленський підписав закон №3474-IX (законопроєкт №9656-д) щодо додаткового оподаткування банків. Раніше проєкт закону ухвалили парламентарі Верховної Ради. 

Посольство Китаю у Великій Британії закликало уряд “виправити свої помилки” після накладення санкцій на китайські компанії.

У середу, 5 грудня, президента Росії Володимира Путіна супроводжували на Близькому Сході чотири російські винищувачі під час його поїздки до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Заступник міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що станом на сьогодні надходження до місцевих бюджетів збільшились на 15 % порівняно з аналогічним періодом 2022 року.