У Fortnite розробили музей Голокосту

Джерело: директор гри The Light in the Darkness Люк Бернар у Twitter.

У відеогрі Fortnite з’явився новітній музей Голокосту. Гравці можуть мандрувати інтерактивною музейною виставкою й знайти інформацію на різні теми Голокосту.

Фото: Luc Bernard

Бернар – один із тих, хто розробив The Light in the Darkness – першу освітню гру про Голокост. Його команда зосередилася на новому проєкті, коли Epic Games відкрили свій редактор Fortnite Unreal Editor.

До музейної виставки додали різні теми Голокосту, зокрема й ті, які, на думку команди, надто часто залишаються поза увагою традиційних виставок. Наприклад, деякі експонати розповідають про євреїв у Північній Африці, а не тільки Східній Європі.

Фото: Luc Bernard

Зокрема йдеться про історію Абдола Хоссейна Сардарі  – іранського посла, який видав тисячі паспортів євреям, які намагалися втекти з Франції. Також є і про життя ЛГБТК+ євреїв та танковий батальйон “Чорна пантера”, який визволяв євреїв.

Фото: Luc Bernard

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

У Сінгапурі до 20 днів ув’язнення засудили 31-річного чоловіка, який недбало ставився до 43 котів у порожній квартирі.

Україна також може використати західну зброю для нападу на російські позиції в Росії, звідки атакують країну, спільно заявили канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон 28 травня.