У Франції намалювали хаотичні білі лінії на дорозі, аби змусити водіїв їхати повільніше (фото)

Джерело: EuroNews

У селі Боне (Франція) нанесли хаотичні білі лінії на перехресті кількох головних доріг, аби змусити водіїв зменшити швидкість. У соціальних мережах розкритикували рішення влади, оскільки це може лише заплутати водіїв.

Фото: Alerte Info Trafic 49

Через село проходить три автодороги регіонального значення, а його населення – 1,7 тисячі людей. На перетині двох із них швидкість обмежена 20 км/год, але водії часто їдуть під 50 км/год.

“Люди їздять швидко, і важко змусити їх зменшити швидкість, складно встановити дорожні знаки, які працюють”, – сказав Жан-Шарль Проно, мер Луар-Отіона, групи із семи сіл, включаючи Боне, де знаходиться згадане перехрестя.

Спершу місцева влада думала встановити “лежачих поліцейських”. Від ідеї відмовилися, бо вони шумні. Хаотичну ж розмітку зробили, аби штучно “ускладнити ситуацію на дорозі”.

Фото: Alerte Info Trafic 49

У мережі користувачі розкритикували ідею. Вони назвали її “дурною і небезпечною”. Також деякі користувачі поставили питання, де пішоходи можуть переходити дорогу серед усіх ліній.

Фото: Alerte Info Trafic 49

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте, Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.