У Франції ув’язненим на День святого Валентина робили масаж та дарували подарунки
Джерело: Le Figaro
Голова Мін’юсту Франції Жеральд Дарманен, який 17 лютого відвідав в’язницю у французькій комуні Конде-сюр-Сарту, обурився, дізнавшись, що на День Святого Валентина для ув’язнених організували сеанси масажу і подарували подарунки.
Як розповіли у виданні, приблизно двадцять ув’язнених місцевого пенітенціарного центру Тулуз-Сейсс отримали у подарунок сеанси масажу обличчя і засоби догляду за шкірою від місцевої установи.
За словами представника профспілки, тижнем раніше серед ув’язнених влаштовували вечір народних танців, а наступного тижня обіцяли провести семінар із йоги.
“Не може бути мови про проведення розважальних заходів. Це шокує усіх наших співгромадян, і це глибоко шокувало мене, коли я дізнався, що ця безкоштовна діяльність, яка була запропонована на місцевому рівні, була схвалена”, – зазначив Жеральд Дарманен.
Міністр юстиції оголосив 17 лютого, що він наказав припинити всі “розважальні заходи” після скандалу із подарунками у в’язниці Тулуз-Сейсс.
Згідно з повідомленням, міністр готує новий циркуляр, який обмежує спектр рекреаційних заходів для ув’язнених. Зокрема, він планує заборонити все, що не пов’язане зі здобуттям ув’язненими освіти, вивчення французької мови, а також здобуттям професії та проведенням спортивних змагань.
- Принцеса Уельська Кейт Міддлтон під час зустрічі з ув’язненими жінкам почула на свою адресу крики.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.