У Гарріс достатньо голосів делегатів, аби стати кандидаткою у президенти США від демократів
Джерело: CNN
За даними ЗМІ віцепрезидентка США Камала Гарріс має достатню підтримку від демократів, аби стати кандидаткою на пост президента США від партії.
Зазначається, що станом на зараз Камалу Гарріс у першому голосуванні зобов’язались підтримати понад 1976 делегатів. А саме стільки потрібно, аби здобути перемогу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ймовірна кандидатка у президенти США від демократів Камала Гарріс: що про неї відомо
Водночас у CNN зауважили, що така підтримка не є примусовою: оскільки Байден відмовився від участі у виборах, то демократи мають право підтримувати будь-якого кандидата від партії за своїм бажанням.
“Підрахунок CNN базується на публічних заявах підтримки від делегатів і делегацій штатів, звітах CNN і розмовах з делегатами. Схвалення делегацій штатів вважається одностайною підтримкою Гарріс, якщо ми не отримали іншу інформацію”, – наголосили у виданні.
Відповідно до плану, опублікованого демократичною партією, очікується, що голосування за нового кандидата відбудеться до 7 серпня.
- Голлівудські знаменитості, які є донорами Демократичної партії підтримали віцепрезидентку США Камалу Гарріс як кандидатку на пост президента США замість Джо Байдена.
- Майже чотири тижні Джо Байден протистояв закликам зняти свою кандидатуру з президентських виборів до того, як 21 липня він погодився вийти з передвиборчих перегонів і запропонував кандидатку від демократів віцепрезидентку Камалу Харріс. Однак, виявляється, не усі топполітики підтримують ініціативу чинного президента Сполучених Штатів.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.