У ГУР розповіли подробиці виведення ЗСУ з Авдіївки та показали фото
Джерело: ГУР МОУ
У Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли деталі виведення воїнів ЗСУ з Авдіївки та показали кадри.
Спецпризначенці ГУР МО у складі Сил безпеки і оборони протягом тижня обороняли останню дорогу з Авдіївки, завдаючи колосальних втрат постійно наступаючим штурмовим підрозділам росіян.
У межах наказу про скоординований відхід основних сил, спецпризначенці ГУР МО України спільно з воїнами ССО, спецпідрозділу “Дозор” ДПСУ, 3-ї окремої штурмової бригади, 225-го окремого штурмового батальйону, 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ забезпечували евакуаційний коридор.
Під час оборонної операції на Авдіївському напрямку розвідники використовували зокрема бойові броньовики українського виробництва “Сікач” та “Характерник”, які зображені на фото. Вони чудово зарекомендували себе в бойових умовах.
За даними розвідки, зараз спецпризначенці утримують оборону на заздалегідь підготовлених позиціях для унеможливлення подальшого просування ворога.
- Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що під час виходу з Авдіївки деяка кількість українських військовослужбовців потрапила в російський полон.
- Українські військові відходять з Авдіївки на Донеччині, де протягом останніх днів точились запеклі бої з ворогом.
- За оперативною інформацією, станом на сьогодні проти сил Третьої окремої штурмової бригади на нашій ділянці фронту в Авдіївці – не менше 15 тисяч особового складу армії РФ.
- Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що – після багатьох місяців протистояння – командування ОСУВ прийняло рішення відійти з позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.






