У Харкові помер один із поранених внаслідок атаки по терміналу «Нової пошти»

Джерело: начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Telegram

У Харкові збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по терміналу “Нової пошти”, який стався 21 жовтня. У лікарні помер один з постраждалих.

За словами Олега Синєгубова, 25-річного чоловіка було шпиталізовано після російського удару. Утім вранці 30 жовтня він помер.

“Приносимо співчуття рідним та близьким!” — написав Синєгубов.

Внаслідок російського удару загинули вже сім людей.

“Ще 12 – проходять лікування, двоє з них – в реанімації”, — зазначив начальник ОВА.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте, Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.