У Харкові внаслідок російської атаки БпЛА знеструмлено 450 споживачів

Джерело: Міненерго

Внаслідок нічної атаки російськими безпілотниками по Харкову без електроенергії лишається 450 споживачів.

Загалом, ситуація в регіонах наступна:

Харківська область – внаслідок ударів безпілотниками “Шахед” по Харкову у місті виникли пожежі. Для безпечного гасіння пожеж відключено 450 споживачів електроенергії та 22 споживачі газу. Загалом через бойові дії по області знеструмлено 16 тисяч абонентів.

Закарпатська область – на Закарпатті паводок підмив та пошкодив підземний розподільний газопровід. Внаслідок цього у двох населених пунктах припинено газопостачання 1058 домогосподарств, школи, дитячого садка та 2 пекарень. Газовики перекрили засувку на підвідному газопроводі та локалізували витік газу.

Івано-Франківська область – на Івано-Франківщині працівники будівельної фірми під час несанкціонованого проведення земляних робіт з облаштування каналізації пошкодили стальний газопровід. Для ліквідації аварійної ситуації на газопроводі припинено газопостачання 2167 споживачів.

Донецька область – минулої доби через бойові дії вимкнулась лінія 110 кВ, без електропостачання залишилося місто Торецьк. Організовано огляд обладнання, ремонтні бригади працюють.

Загалом в області через ворожі обстріли вимикався 21 населений пункт (31 тисяча споживачів). Енергетики заживили 13,5 тисячі споживачів. На ранок в області залишаються без світла 59 тисяч споживачів у 75 населених пунктах. Також на Донеччині газовики відновили розподіл газу 12 споживачам.

Миколаївська область – внаслідок бойових дій минулої доби ввечері було знеструмлено повітряну лінію 150 кВ. Через це без світла залишилися 25 тисяч побутових та 815 юридичних споживачів у 51 населеному пункті. Уночі всіх споживачів перезаживили. На ранок без світла залишаються близько 3 тисяч домогосподарств. Тривають роботи з відновлення.

Київська область – минулої доби через негоду знеструмлювалися 2 населені пункти. Усіх заживлено.

Одеська область – через технологічне порушення знеструмлено 205 точок обліку у 2 населених пунктах.

Сумська область – енергетики включили в роботу повітряну лінію, яка була відключена через бойові дії. Заживлено 131 споживача.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.