У Херсонській області відновили підірвану росіянами переправу через Інгулець

Джерело: глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Facebook

На Херсонщині відновлено переправу через річку Інгулець, яка була зруйнована російськими військовими під час їх відступу. Відновлення цієї переправи мало велике значення для місцевих жителів та фермерів, які зазнали труднощів у зв’язку з перешкодою в проїзді.

Нині на місці вже встановлено тимчасовий міст, що допоможе розв’язати проблему проїзду.

Фото: Олександр Прокудін

Згідно з повідомленням, цей тимчасовий міст має залізобетонну конструкцію та розрахований на довжину 18 метрів і ширину 4 метри. Крім того, були проведені роботи з облаштування підходів до мосту.

За даними Прокудіна, у відновленні переправи брали участь військові Державної спеціальної служби транспорту. Кошти на ці роботи були виділені з ремонту іншого мосту у громаді.

Фото: Олександр Прокудін

Тепер в регіоні існує не лише один, а цілих три мости, які будуть корисні як місцевим мешканцям, так і підприємцям.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.