У Хмельницькому мати залишила новонароджену дитину на смітнику
Джерело: поліція Хмельницької області
Вчора, 15 січня, близько 19:50 до поліції надійшло повідомлення про новонароджену дитину, знайдену біля сміттєвих баків.
Правоохоронці оперативно встановили особу породіллі, нею виявилася 36-річна місцева жителька. Вона народила хлопчика вдома, після чого замотала його в рушник, поклала у поліетиленовий пакет і винесла на вулицю.
Медики доставили новонародженого до реанімаційного відділення Хмельницької міської дитячої лікарні. Матір немовля також госпіталізували.

За даним фактом слідчі Хмельницького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 135 (Залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
- В Одесі затримали 27-річного чоловіка, який бив свою двомісячну доньку, через що та потрапила до реанімації.
- У Самборі на Львівщині 6-річний хлопчик і його 4-річна двоюрідна сестра знайшли пневматичну гвинтівку у коморі свої бабусі. Діти гралися зброєю, і внаслідок випадкового пострілу дівчинка отримала поранення в голову.
В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.
Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.
Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.