У Канаді через страйк скасували 150 авіарейсів

Джерело: Associated Press

Друга за величиною у Канаді авіакомпанія WestJet скасувала щонайменше 150 рейсів через страйк профспілки працівників технічного обслуговування, який розпочався у п’ятницю ввечері, 28 червня.

Братська асоціація авіамеханіків (AMFA) заявила, що страйк розпочався через “небажання авіакомпанії вести переговори із профспілкою”.

За даними видання, скасування авіарейсів вплинуло на 20 тисяч пасажирів.

У WestJet висловили обурення, запевнивши, що притягнуть профспілку до відповідальності через пов’язані з цим витрати і стрес.

Як пише агенція, профспілка вирішила страйкувати наступного дня після того, як міністр праці Шеймус О’Ріган наказав Канадській раді з промислових відносин (CIRB) запровадити обов’язковий арбітраж для вирішення питань колективного договору між авіакомпанією та AMFA.

Наказ був виданий після двох тижнів переговорів із профспілкою про нову угоду.

Фото: СВС

У заяві AMFA наголошується на безпрецедентності дій міністра.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.

Херсонський фермер Андрій Целеп другий рік поспіль вирощує кавуни на правобережній частині області. До цього він мав поля на лівобережжі Херсонщини, яка зараз тимчасово окупована росіянами.