У Канаді через страйк скасували 150 авіарейсів

Джерело: Associated Press

Друга за величиною у Канаді авіакомпанія WestJet скасувала щонайменше 150 рейсів через страйк профспілки працівників технічного обслуговування, який розпочався у п’ятницю ввечері, 28 червня.

Братська асоціація авіамеханіків (AMFA) заявила, що страйк розпочався через “небажання авіакомпанії вести переговори із профспілкою”.

За даними видання, скасування авіарейсів вплинуло на 20 тисяч пасажирів.

У WestJet висловили обурення, запевнивши, що притягнуть профспілку до відповідальності через пов’язані з цим витрати і стрес.

Як пише агенція, профспілка вирішила страйкувати наступного дня після того, як міністр праці Шеймус О’Ріган наказав Канадській раді з промислових відносин (CIRB) запровадити обов’язковий арбітраж для вирішення питань колективного договору між авіакомпанією та AMFA.

Наказ був виданий після двох тижнів переговорів із профспілкою про нову угоду.

Фото: СВС

У заяві AMFA наголошується на безпрецедентності дій міністра.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.