У Колумбії стався зсув ґрунту: щонайменше 34 загиблих

Джерело:  Reuters

Унаслідок сходження зсуву ґрунту, викликаного інтенсивними дощами на північному заході Колумбії, загинули щонайменше 34 людини, ще десятки дістали поранення.

За даними агентства, селевий зсув стався в п’ятницю вдень, 12 січня, перекривши дорогу, що зв’язує міста Кібдо і Медельїн у тихоокеанській провінції Чоко.

Фото: REUTERS

На місце події було направлено рятувальників і кінологів з усієї країни для пошуку постраждалих, повідомили місцеві посадовці. Селевий потік повністю поглинув низку автомобілів на дорозі.

Губернаторка провінції Чоко, Нубія Кордоба Курі, висловила свою скорботу: “Ми пережили дуже трагічні вихідні для Чоко, наші люди відчувають біль втрат”.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.