У Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди серед українських дітей – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

В тимчасово окупованому Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди з боку окупаційної адміністрації з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни РФ проти України серед населення півострова.

Відтак, у найбільших містах тимчасово окупованого Криму загарбники провели різні інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку “спеціальної воєнної операції”.

Зокрема, в місті Севастополь окупанти зосередили пропагандистські зусилля на роботі з дітьми та підлітками. Для цього відбулась “зустріч” учасника “спеціальної воєнної операції” із дітьми на базі захопленого майна ДП України “Міжнародний дитячий центр “Артек””.

А з керівництвом “Школи Ектотех+” організували “урок мужності” для учнів старших класів, присвячений загиблим учасникам “спеціальної воєнної операції”.

“Центр національного спротиву нагадує, що подібні заходи противника спрямовані на знищення української ідентичності на ТОТ сходу та півдня України. А також інтеграції українських дітей і підлітків в соціально-культурний простір РФ”, – зазначили у ЦНС.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.