У Китаї держкомпанії забороняють своїм працівникам використовувати техніку Apple та Samsung

Джерело: Bloomberg

Низка китайських державних компаній та відомств почали забороняти своїм співробітникам користуватися технікою Apple та Samsung на робочих місцях.

Як розповіли в агентстві, декілька китайських державних фірм і урядових відомств щонайменше у восьми провінціях впродовж останніх одного-двох місяців наказали співробітникам використовувати вітчизняні бренди смартфонів та іншої мобільної техніки.

За даними джерел, нова негласна політика компаній в країні впроваджується на тлі збільшення популярності китайського бренду Huawei. Своєю чергою, адміністрація президента КНР Сі Цзіньпіна схвалила рішення розширити заборону пристроїв іноземних брендів задля скорочення витоку секретних даних.

Окрім того, у грудні невеликі фірми та організації видали власні усні директиви про заборону техніки Apple, що вказує на новий рух із заборони американських гаджетів у Китаї.

Як нагадали у виданні, раніше китайський уряд відкинув твердження про обмеження використання iPhone, водночас висловивши занепокоєння з приводу безпеки пристрою.

“Китай не видавав законів і постанов, які б забороняли купівлю телефонів Apple або іноземних брендів”, – заявила речниця МЗС Мао Нін у вересні.

Зазначено, що нині незрозуміло, скільки саме китайських держустанов видали подібні директиви.

“Різні організації, ймовірно, відрізнятимуться жорсткістю втілення внутрішніх указів: деякі забороняють використовувати Apple на робочому місці, а інші повністю забороняють їх використання”, – йдеться у матеріалі.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.

Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.

Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.

Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.

Президент України Володимир Зеленський викликав бурю суперечок серед гравців вебсайту азартних ігор Polymarket. Суперечка виникла через питання, чи одягав Зеленський костюм після початку повномасштабної російсько-української війни, а на кону стоїть 210 млн доларів.