У Китаї держкомпанії забороняють своїм працівникам використовувати техніку Apple та Samsung

Джерело: Bloomberg

Низка китайських державних компаній та відомств почали забороняти своїм співробітникам користуватися технікою Apple та Samsung на робочих місцях.

Як розповіли в агентстві, декілька китайських державних фірм і урядових відомств щонайменше у восьми провінціях впродовж останніх одного-двох місяців наказали співробітникам використовувати вітчизняні бренди смартфонів та іншої мобільної техніки.

За даними джерел, нова негласна політика компаній в країні впроваджується на тлі збільшення популярності китайського бренду Huawei. Своєю чергою, адміністрація президента КНР Сі Цзіньпіна схвалила рішення розширити заборону пристроїв іноземних брендів задля скорочення витоку секретних даних.

Окрім того, у грудні невеликі фірми та організації видали власні усні директиви про заборону техніки Apple, що вказує на новий рух із заборони американських гаджетів у Китаї.

Як нагадали у виданні, раніше китайський уряд відкинув твердження про обмеження використання iPhone, водночас висловивши занепокоєння з приводу безпеки пристрою.

“Китай не видавав законів і постанов, які б забороняли купівлю телефонів Apple або іноземних брендів”, – заявила речниця МЗС Мао Нін у вересні.

Зазначено, що нині незрозуміло, скільки саме китайських держустанов видали подібні директиви.

“Різні організації, ймовірно, відрізнятимуться жорсткістю втілення внутрішніх указів: деякі забороняють використовувати Apple на робочому місці, а інші повністю забороняють їх використання”, – йдеться у матеріалі.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.