У Китаї зростає кількість респіраторних захворювань

Джерело: Reuters

Офіційний представник Національної комісії охорони здоров’я Китаю Мі Фенг в суботу, 2 грудня, заяви про сплеск респіраторних захворювань в країні, який  викликаний відомими патогенами. Він додав, що немає жодних ознак нових інфекційних захворювань.

Мі Фенг додав, що влада Китаю відкриє більше педіатричних амбулаторій, намагатиметься забезпечити більше людей похилого віку та дітей, які отримають вакцини проти грипу, і заохочуватиме людей носити маски та мити руки.

Лікарі в Китаї та експерти за кордоном не висловлюють занепокоєння щодо спалахів у Китаї, враховуючи, що багато інших країн спостерігали подібне зростання респіраторних захворювань після пом’якшення заходів пандемії, які Китай послабив наприкінці минулого року.

Станом на 28 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку.

ЦРУ та інші американські розвідувальні служби надають дані українським воїнам для цілеспрямованих ракетних ударів, відстежують пересування російських військ та допомагають підтримувати шпигунські мережі.

Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту у спільному листі звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, що передбачає понад $60 млрд на допомогу Україні.

Згідно з аналізом нещодавнього витоку файлів поліції КНР, з 2014 року у китайській провінції Сіньцзяні заарештували та ув’язнили сотні тисяч уйгурських жінок, серед яких – релігійні лідерки.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.