У Києві 4-річний хлопчик випав з вікна лікарні
Джерело: Київська міська прокуратура
19 вересня, близько о 18:30, правоохоронні органи Києва отримали повідомлення про те, що малолітня дитина випала з вікна дитячого медичного закладу і зазнала тяжких травм.
4-річний хлопчик перебував у інфекційно-діагностичному відділенні на четвертому поверсі лікарні. Він залишився в палаті без нагляду, сперся на москітну сітку та впав з вікна на парапет другого поверху. Дитина зазнала численних травм внаслідок цього.
На даному етапі, в рамках досудового розслідування, встановлюють усі обставин події.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.
- 18 серпня приблизно о 17:25 до відділу поліції №5 (Хортицький) Запорізького РУП надійшло повідомлення про те, що з вікна п’ятого поверху випала дворічна дитина. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група.
- 7 серпня у селі Жадківка Рівненського району двоє дітей грати з вогнем внаслідок чого загорілась будівля і один хлопчик загинув.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.