У Києві двоє братів вбили свого знайомого, який попросив вимкнути російську музику

Джерело: Київська міська прокуратура

У Києві затримали двох братів, які вбили свого знайомого через зауваження щодо російської музики.

Затриманим братам 21 та 22 роки. Встановлено, що вони, разом з убитим 29-річним знайомим, влаштували застілля у квартирі, та увімкнули російську музику.

Знайомий братів попросив її вимкнути, після чого між чоловіками виник конфлікт. Один з братів почав завдавати знайомому ножових ударів, внаслідок чого той впав на землю. Тоді другий брат почав бити знайомого каструлею по голові.

Через зазнані травми чоловік помер.

Братів затримали у порядку ст. 208 КПК України. До суду вже скеровано клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічно.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності