У Києві іноземець напідпитку влаштував смертельну ДТП

Джерело: Поліція Києва

Увечері 1 грудня на столичному Печерську сталась смертельна ДТП, яку влаштував іноземний громадянин. Він перебував за кермом на підпитку.

За попередньою інформацією, внаслідок зіткнення авто “Тойота” та “Рено”, двоє осіб, які перебували в авто “Рено” загинуло на місці.

На місці аварії правоохоронці встановили, що водій автомобіля “Тойота”, рухаючись по проїжджій частині на вулиці Старонаводницькій виїхав на зустрічну смугу руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем “Рено”.

Водій і пасажир автомобіля “Рено” від отриманих травм загинули на місці події.

За кермом “Тойоти” перебував іноземний громадянин, 1979 року народження. Попередньо, він був у стан алкогольного сп’яніння.

Водія “Тойоти” затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 286-1 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.

Санкція статті передбачає покарання до десяти років ув’язнення.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.

У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.

Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.