У Києві між правоохоронцем та військовим виник конфлікт: у поліції розповіли деталі
Джерело: пресслужба поліції Києва
У мережі з’явилася інформація, що в Києві нібито побили військового в Шевченківському районному відділку поліції. У правоохоронних органах відреагували на інцидент.
Учора, 4 листопада, Ольга Жорноклей заявила, що товариша її чоловіка нібито побили у Києві, опублікувавши при цьому відео на своїй сторінці в Insagram. За її словами, Сергій отримав важкі поранення під час штурмових дій на передовій. Після цього військового направили на ВЛК до Києва. Після того, як Сергій пройшов військово-лікарську комісію, він поїхав на вокзал, де і відбувся інцидент з правоохоронцями.
Водночас Ольга додала, що поліціянти нібито його затримали за порушення комендантської години. У відділку Сергія нібито побили, а потім – відпустили.
“Це при тому, що у нього в руках був квиток на поїзд, висновок ВЛК і військовий квиток!!! Його побили в Шевченківському районному відділку поліції. Після чого відпустили. Сергій повернувся в сектор бойових дій з важким струсом мозку і багатьма іншими ознаками побиття і зараз знаходиться в лікарні міста Балаклія, куди вже дзвонили з Києва і просили не оформляти травми”, – написала вона.
В ГУНП у місті Києві відреагували на інцидент, зазначивши, що конфлікт стався між прикордонником та поліціянтом 3 листопада.
За даними правоохоронних органів, під час патрулювання містом наряд поліції виявив чоловіка, який перебував на вулиці у комендантську годину. Оперативник Шевченківського управління поліції звернувся до перехожого з проханням перевірити його документи та поцікавився, чому він перебуває на вулиці під час комендантської години.
“У цей момент до них підійшов чоловік напідпитку у камуфляжі, почав агресивно себе поводити та кілька разів штовхнув оперативника. Працівник поліції запросив незнайомця пройти до відділу задля перевірки його особи. Втім, останній ігнорував законні вимоги поліціянта та продовжував конфліктувати. Як стало відомо згодом, чоловік несе службу в одному із прикордонних підрозділів”, – йдеться в дописі.
При цьому стверджується, що дану подію зареєстровано у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Шевченківського управління поліції. Керівництвом поліції ініційовано службову перевірку з метою надання правової оцінки діям учасників інциденту.
- Офіцеру, який наніс тяжкі тілесні ушкодження підлеглому солдату, загрожує до 12 років позбавлення волі.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.