У Києві планують провести тренування щодо життєзабезпечення міста під час блекауту

Джерело: КМДА

У серпні в Києві планують провести тренування на предмет стійкості системи життєзабезпечення міста під час блекауту.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, такі штабні тренування допоможуть більш ретельно відпрацювати різні варіанти розвитку подій під час опалювального сезону, у тому числі й із найгіршими умовами. Це, зокрема, сценарії дій у випадку пошкодження об’єктів інфраструктури.

Він зазначив, що наразі місто відпрацьовує близько 15 сценаріїв. Також він зауважив, що торік одним із ключових питань було забезпечення генераторами пунктів обігріву.

“У минулу зиму ми входили, як у невідомість. У майбутню – розуміємо, що нас може очікувати, та розуміємо, наскільки може бути нелегко. На сьогодні дві третини робіт вже виконали. Є план підготовки, графік, за яким рухаємось. Ще два місяці є на проведення необхідних робіт та ремонтів. До 1 жовтня плануємо завершити”, – поінформував Петро Пантелеєв.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого загинув чоловік.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.