У Києві презентували книгу пам’яті про героїв російсько-української війни

Джерело: Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Сьогодні, 15 вересня, відбулась презентація видання “Все буде Україна! Золотий фонд нації”, у якому зібрано розповіді про героїв, що загинули під час російсько-української війни.

Видання, започатковане Українською конфедерацією журналістів, матиме продовження. Воно стане своєрідним меморіалом пам’яті людей, які загинули на війні.

За словами керівниці проєкту Анни Ошитко, також планується розповісти суспільству про тих незламних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої держави, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечує життєдіяльність країни, добробут населення, допомагає ЗСУ та об’єднує націю.

“Наше покоління стоїть перед великим викликом – гідно вшанувати героїв, які загинули в російсько-українській війні. Наша мета – щоб майбутні покоління українців ніколи не забули про те, якою ціною здобувалась воля і незалежність України”, – зазначив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Він також наголосив, що дуже добре, що вшанування пам’яті героїв реалізовано в друкованому виданні. На його думку, багато можна писати в інтернеті, але коли подію чи подвиг зафіксовано в книзі, то і через сто років знайдеться той, хто відкриє ту книгу, прочитає про героя і помолиться за нього.

Під час презентації книги відбулось нагородження пам’ятними відзнаками Української конфедерації журналістів тих українців, які публіцистичним словом, науковими дослідженнями або мистецькими творами робить все задля перемоги.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.