У Києві судитимуть жінку, яка виманила у військового близько ₴700 000

Джерело: Поліція Києва
У Києві перед судом постане жінка, яка з фейкового акаунту виманила у військового близько 700 000 гривень.
За даними правоохоронців, 41-річна киянка втерлась у довіру до військового, спілкуючись з ним під вигаданими даними та надсилавши чужі фото.
“Маніпулюючи неіснуючою хворобою, зловмисниця ошукала потерпілого, а гроші витратила на власні потреби”, – наголосили поліціянти.
Згідно з повідомленням, жінка ошукала військового ЗСУ, який захищав Україну на Донецькому напрямку та зазнав важкого поранення.
Оперативники кіберполіції встановили, що гроші від військового надходили на особисті картки жінки та її матері. Після фігурантка знімала їх в банкоматах та витрачала на власні потреби.
В межах проведення досудового розслідування виявлено, що жінка мала з десяток фейкових акаунтів у соцмережі.
Правоохоронці скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Обвинуваченій загрожує до восьми років за ґратами.
- Контррозвідка Служба безпеки та Національна поліція ліквідували ще одну шахрайську схему виманювання коштів у громадян України.
Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.
Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.
Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.
Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.