У Києві викрили нарколабораторію, щомісячний прибуток якої становив 5 млн грн

Джерело: МВС України

У Києві затримали двох власників нарколабораторії, щомісячний прибуток якої становив 5 мільйонів гривень.

Зокрема, правоохоронці вилучили товар на суму 3 млн грн.

“На фото – вилучені психотропи та прекурсори вартістю 3 мільйони гривень. А ще – двоє затриманих осіб, які організували нарколабораторію у Києві. Щомісячний заробіток ділків сягав 5 мільйонів гривень”, – повідомили у МВС.  

А також зазначили, що спеціалізувалися затримані на оптовому виробництві та продажі психотропних речовин: амфетаміну, солей.

Коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок. Думали, що знищать докази. Але вигоріло вщент все, окрім обладнання та психотропів. 

“Тепер ці “генії” відповідатимуть ще й за умисний підпал майна”,   зазначив очільник МВС Ігор Клименко.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.