У Києві викрили нарколабораторію, щомісячний прибуток якої становив 5 млн грн
Джерело: МВС України
У Києві затримали двох власників нарколабораторії, щомісячний прибуток якої становив 5 мільйонів гривень.
Зокрема, правоохоронці вилучили товар на суму 3 млн грн.
“На фото – вилучені психотропи та прекурсори вартістю 3 мільйони гривень. А ще – двоє затриманих осіб, які організували нарколабораторію у Києві. Щомісячний заробіток ділків сягав 5 мільйонів гривень”, – повідомили у МВС.
А також зазначили, що спеціалізувалися затримані на оптовому виробництві та продажі психотропних речовин: амфетаміну, солей.
Коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок. Думали, що знищать докази. Але вигоріло вщент все, окрім обладнання та психотропів.
“Тепер ці “генії” відповідатимуть ще й за умисний підпал майна”, – зазначив очільник МВС Ігор Клименко.
- Працівники ДБР спільно з Нацполіцією викрили на Закарпатті злочинну групу, яка збувала на території області наркотики та зброю.
- Служба безпеки України нейтралізувала злочинне угруповання, яке збувало гуртові партії важких наркотиків і психотропів за межі України.
- Співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру начальнику структурного підрозділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який систематично постачав своєму керівнику наркотики.
Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.
Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.
Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.
Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.