У Києві викрили нарколабораторію, щомісячний прибуток якої становив 5 млн грн
Джерело: МВС України
У Києві затримали двох власників нарколабораторії, щомісячний прибуток якої становив 5 мільйонів гривень.
Зокрема, правоохоронці вилучили товар на суму 3 млн грн.
“На фото – вилучені психотропи та прекурсори вартістю 3 мільйони гривень. А ще – двоє затриманих осіб, які організували нарколабораторію у Києві. Щомісячний заробіток ділків сягав 5 мільйонів гривень”, – повідомили у МВС.
А також зазначили, що спеціалізувалися затримані на оптовому виробництві та продажі психотропних речовин: амфетаміну, солей.
Коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок. Думали, що знищать докази. Але вигоріло вщент все, окрім обладнання та психотропів.
“Тепер ці “генії” відповідатимуть ще й за умисний підпал майна”, – зазначив очільник МВС Ігор Клименко.
- Працівники ДБР спільно з Нацполіцією викрили на Закарпатті злочинну групу, яка збувала на території області наркотики та зброю.
- Служба безпеки України нейтралізувала злочинне угруповання, яке збувало гуртові партії важких наркотиків і психотропів за межі України.
- Співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру начальнику структурного підрозділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який систематично постачав своєму керівнику наркотики.
Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.
Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.
В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.
Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.
Українську журналістку з Мелітополя, 64-річну Ірину Левченко, яку російські окупанти незаконно утримують із 2023 року, етапували із Сімферопольського СІЗО до Краснодара. Разом із нею до Росії вивезли ще близько десяти українських політв’язнів.