У Києві викрили нарколабораторію, щомісячний прибуток якої становив 5 млн грн
Джерело: МВС України
У Києві затримали двох власників нарколабораторії, щомісячний прибуток якої становив 5 мільйонів гривень.
Зокрема, правоохоронці вилучили товар на суму 3 млн грн.
“На фото – вилучені психотропи та прекурсори вартістю 3 мільйони гривень. А ще – двоє затриманих осіб, які організували нарколабораторію у Києві. Щомісячний заробіток ділків сягав 5 мільйонів гривень”, – повідомили у МВС.
А також зазначили, що спеціалізувалися затримані на оптовому виробництві та продажі психотропних речовин: амфетаміну, солей.
Коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок. Думали, що знищать докази. Але вигоріло вщент все, окрім обладнання та психотропів.
“Тепер ці “генії” відповідатимуть ще й за умисний підпал майна”, – зазначив очільник МВС Ігор Клименко.
- Працівники ДБР спільно з Нацполіцією викрили на Закарпатті злочинну групу, яка збувала на території області наркотики та зброю.
- Служба безпеки України нейтралізувала злочинне угруповання, яке збувало гуртові партії важких наркотиків і психотропів за межі України.
- Співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру начальнику структурного підрозділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який систематично постачав своєму керівнику наркотики.
У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.
Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.
В Італії за добу зафіксовано п’ять смертей, пов’язаних із різким підвищенням температури до 41 °C.
Європейська енергосистема опинилася під посиленим навантаженням через хвилю аномальної спеки, котра спричинила різкі коливання цін на електроенергію на тлі зростання попиту та обмеження виробництва.
У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.